collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz
Hvězdy TV Nova se vydaly za dětmi z dětských domovů na letní soustředění ve Zlenicích
Hvězdy TV Nova se vydaly za dětmi z dětských domovů na letní soustředění ve ZlenicíchOdpoledne plné her, zábavy a také neuvěřitelných setkání si včera užily děti z dětských domovů na svém soustředění ve Zlenicích. V rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou tam totiž pilně trénují. V úterý 26. července se však za nimi navíc přijely podívat hvězdy Televize Nova. Za dětmi se vydali herečky Jana Stryková a Lucie Benešová, moderátorky Zora Kepková a Adéla Gondíková a také herci Petr Vágner a Filip Tomsa.


Hned ráno se mohli děti svým novým slavným kamarádům předvést a ukázat jim sestavy, které nacvičily během svého soustředění. Zatancovaly hip-hop, MTV dance, zumbu, aerobic i muzikál. "Děti byly absolutně senzační. Jsem naprosto překvapená, jak rychle se ty sestavy naučily a jak výborně je zvládly. To jsem nečekala," nechala se slyšet Jana Stryková a Zora Kepková jí dala za pravdu: "Všichni jsme se shodli, že byli bezvadný."

Po obědě si děti užily sportovní odpoledne, které pro ně připravila síť prodejen se sportovními potřebami Hervis. "Kromě dětí tady dnes ve všem soutěžíme také my. Jsem rád, že vyšlo počasí, všechny discipliny jsou venkovní. Loni byly úkoly celkem náročné, jsem zvědavý, jak to zvládnu letos," přiznal moderátor Petr Vágner, který nakonec vyhrál v kategorii driblování. Za místního baviče naopak platil mladý herec Filip Tomsa. "Nejsem tady proto, abych vyhrál. Děti se smějí mojí nešikovnosti a ty jejich rozzářené tváře jsou nejdůležitější. Proto jsem přijel," řekl.

Dobrý pocit z vítězství si domů odvezla i Adéla Gondíková, která vyhrála soutěž v kopání na branku. "Mrzí mě, že tu není můj domov, kterému dělám už roky patrona. Pyšely ale přijedou v jiném termínu. Tak jsem chtěla potěšit a podpořit alespoň ostatní děti," vysvětlila Adéla Gondíková. Se stejným úmyslem přijela i Lucie Benešová. "Dnes tu mám své děti z domova Domino Plzeň. Už s nimi kamarádím řadu let, navíc jsem si odtud osvojila i dceru Sáru. V soutěžích jsem sice dnes nevyhrála, ale několikrát mi to uteklo o fous. Ale o to tady ani nejde. Děti se baví, je to pro ně dobrá motivace," dodala.

Snad nejoblíbenější osobou celého dne byla Hanka Kynychová, která pro děti projekt již pátým rokem pořádá. "Cítím z dětí velkou energii a to mě nabíjí. Dnes jsou moc šťastné, že se mohli setkat s lidmi, které znají jen z televize a které mají rádi. Jsou pro ně vzorem. A já za to osobnostem a pochopitelně i Televizi Nova děkuju," svěřila se nakonec Hanka Kynychová.

Pro děti i osobnosti byl během celého dne zajištěn pitný režim od společnosti Soda Stream. Za přípravu sportovního programu děkujeme firmě Hervis.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii zde: http://www.ddvpohybu.cz/index.php?action=10101&id_galerie=53

 Hvězdy TV Nova se vydaly za dětmi z dětských domovů na letní soustředění ve Zlenicích
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz