collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz
PF 2010
PF 2010Milé děti, tety, strýčkové, paní ředitelky a páni ředitelé! Máme za sebou rok nabytý tvrdými tréninky, zážitky a emocemi. Společně jsme prožili krásné okamžiky na letním soustředění a na finálových závodech v Praze. Už teď se všichni moc těšíme na další ročník, na další soustředění a na další finálové závody.Teď nás čekají vánoční svátky, které se pomalu přehoupnou v další rok, rok 2010. Pevně věřím, že i v tomto roce se opět společně setkáme, a to již ve 3. ročníku projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou".

Děkuji vám všem za krásná přáníčka a PF, která nám zasíláte. Máme z nich velkou radost. A abychom se nenechali zahanbit, tak i my pro vás máme PF s fotkou celého našeho týmu, který vás tímto zdraví.

Ráda bych vám i za celý tým DD v pohybu popřála krásné prožití Vánoc, bohatého Ježíška, a ať vám nezaskočí rybí kost :-) Do nového roku 2010 vám přeji pevné zdraví, štěstí, lásku, splnění všech přání a hlavně spoustu elánu do dalších tréninků:-)

Těším se na další setkání s vámi!

Hanka Kynychová a celý tým DD v pohybu


 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz