collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz
Vánoční pozdrav a PF 2015 od Hanky Kynychové
Vánoční pozdrav a PF 2015 od Hanky Kynychové

Ahoj kluci a holky, vážení a milí dospěláci,

 

moc vás všechny zdravím! Myslím na vás velmi často. Nejen proto, že o vás s Kačkou často mluvíme, nebo proto že mi od vás chodí vánoční přáníčka, ale hlavně proto že jste natrvalo součástí mého života. Díky vám a vaší chuti do pohybu a díky tomu, že se každý rok zapojujete do charitativního tanečního projektu Hejbejte se a zpívejte!Letos jsem měla možnost představit vás i dalším lidem, kteří by asi nikdy mezi tolik dětí z dětských domovů nepřišli a nevěděli by o vás. Nevěděli by, že v dětských domovech žijí děti, které si zaslouží stejnou péči jako děti v běžných rodinách. Jsem šťastná, že se mi pomalu, ale jistě daří šířit myšlenku, že v dětských domovech jsou sice finance a účelné dárky potřeba, ale cennější jsou emoce, pocit, že vás má někdo rád a porozumění.
Vážím si vaší práce, píle, trpělivosti, zápalu, nasazení, věrnosti, vůle a bojovnosti. Pevně věřím, že vás tyto vlastnosti budou provázet celý život.

 

Budu si moc přát, abychom se setkali i v příštím roce! A ať už bude letní soustředění u mě ve fitku, nebo když se zadaří někde mimo Prahu, ale budeme spolu a to je to hlavní. Na tom, aby příští rok byl zase o něco lepší – soustředění v přírodě, finále ve větších prostorech a finanční dotace na kostýmy – tvrdě pracujeme. Mám kolem sebe silný tým lidí, kteří smýšlí stejně já a jsou odhodlaní se rozdávat stejně jako já. Věřím, že to dokážeme!
Velmi ráda bych vám popřála krásné Vánoce strávené tam, kde vám bude nejlépe a hodně zdraví a štěstí v novém roce 2015!

 

Vaše Hanka Kynychová

 

P.S. V přiloženém PF je obsažen text, který jsem napsala na kus scénáře během semifinálového boje ve Futuru. Tato slova mi šla tehdy hlavou a jsem moc ráda, že je mohu sdělit. Vážím si toho, že mám v životě to štěstí, prožívat takové okamžiky a pocity a to i díky vám!


Vánoční pozdrav a PF 2015 od Hanky Kynychové
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz